Celâl Bayar Lisesi’nin başarılı sporcuları Atletizmde birincilik getirdi

Rodop İli’de 29 Mart 2012 tarihinde ortaokul ve liseler arası atletizm müsabakaları yapıldı. Gümülcine’de Pantrakikos Stadyumunda yapılan müsabakalarda en çok m

Batı Trakya 5 Nisan 2012
Celâl Bayar Lisesi’nin başarılı sporcuları Atletizmde birincilik getirdi

Rodop İli’de 29 Mart 2012 tarihinde ortaokul ve liseler arası atletizm müsabakaları yapıldı. Gümülcine’de Pantrakikos Stadyumunda yapılan müsabakalarda en çok madalyayı alan Celâl Bayar Lisesi Atletizm Takımı birinci oldu.

Müsabakalara çok iyi hazırlanan Beden eğitimi öğretmenleri Sezgin Berber ve Yılmaz Apti Mehmet’in öğrencileri, verdikleri mücadeleyle Celâl Bayar Lisesi’nin gururu oldular. Okullar arası müsabakalarda takımlar 200m, 300m, 400m, 600m, 800m, 1500m, 3000m koşu, disk atma, cirit atma, gülle atma ve yüksek atlama kategorilerinde yarıştılar.

Yapılan yarışmalar neticesinde Celâl Bayar Azınlık Lisesi Atletizm Takımı 9 Altın, 5 Gümüş ve 7 Bronz madalya alarak topladığı 21 madalya ile Rodop İli’nde takım birinciliğini elde etti.

Dereceye giren öğrenciler ile yarıştıkları alanlar şu şekilde:

ÖĞRENCİNİN İSMİ                    BÖLÜMÜ              YARIŞTIĞI ALAN
Altın madalyalar:
1. Mehmet Hasan                      Ortaokul              300m Rodop ili birincisi
2. Emre Şerif                            Ortaokul              Disk atma Rodop ili birincisi
3. Veysel Mahmut Hoca             Ortaokul              Cirit atma Rodop ili birincisi
4. Nuran Hamit                            Lise                 400m Rodop ili birincisi
5. Emre Bodur Ahmet                   Lise                 800m Rodop ili birincisi
6. Hakan Ali                                 Lise                3000m Rodop ili birincisi
7. Ender Memiş Ali                       Lise                 Disk atma Rodop ili birincisi
8. Ufuk Yusuf                               Lise                 Cirit atma Rodop ili birincisi
9. Emrah Sali Hayrullah                Lise                 Yüksek atlama Rodop ili birincisi


Gümüş madalyalar:
1. Mehmet Ali Çavuş                  Ortaokul            600m Rodop ili ikincisi
2.Oktay İsmail                          Ortaokul             Gülle atma Rodop ili ikincisi
3. Enez Kamber Mehmet            Ortaokul             Yüksek atlama Rodop ikincisi
4. Mehmet Rızgıç                         Lise                 1500m Rodop ili ikincisi
5. İsmail Mustafa                         Lise                 Cirit atma Rodop ili ikincisi


Bronz madalyalar:
1. Ali Salih                                 Ortaokul             300m Rodop ili üçüncüsü
2. Meltem Ahmet                        Ortaokul            300m Rodop ili üçüncüsü
3. Özcan Sakallı                          Ortaokul            Gülle atma Rodop ili üçüncüsü
4. Enver Ali Çavuş                      Ortaokul             Cirit atma Rodop ili üçüncüsü
5. Şüheda Kör Hüseyin                Ortaokul            Yüksek atlama Rodop ili üçüncüsü
6. Jülide Osman                             Lise                200m Rodop ili üçüncüsü
7. Giray Hüseyin                            Lise                Disk atma Rodop ili üçüncüsü

Millet gazetesi logo
© 2021 Millet
KÜNYE
MİLLET MEDİA O.E.
BİLAL BUDUR & CENGİZ ÖMER KOLLEKTİF ŞİRKETİ
Genel Yayın Yönetmeni: Cengiz ÖMER
Yayın Koordinatörü: Bilal BUDUR
Adres: Miaouli 7-9, Xanthi 67100, GREECE
Tel: +30 25410 77968
E-posta: info@milletgazetesi.gr
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
MİLLET MEDİA O.E.
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡ ΜΠΙΛΑΛ & ΟΜΕΡ ΖΕΝΓΚΙΣ Ο.Ε.
Υπεύθυνος - Διευθυντής: ΟΜΕΡ ΖΕΝΓΚΙΣ
Συντονιστής: ΜΠΟΥΝΤΟΥΡ ΜΠΙΛΑΛ
Διεύθυνση: ΜΙΑΟΥΛΗ 7-9, ΞΑΝΘΗ 67100
Τηλ: +30 25410 77968
Ηλ. Διεύθυνση: info@milletgazetesi.gr