EURO 2020'de günün maçları

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (EURO 2020) bugün B ve C gruplarının son karşılaşmaları oynanacak.

Spor 21 Haziran 2021
EURO 2020'de günün maçları

C Grubu'ndaki Ukrayna-Avusturya ve Kuzey Makedonya-Hollanda maçları, 19.00'da başlayacak.

Romanya'nın başkenti Bükreş'te bulunan Ulusal Arena'da yapılacak Ukrayna-Avusturya mücadelesini, FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır yönetecek.

Gruptan çıkmayı garantileyen turnuvanın ev sahiplerinden Hollanda, başkent Amsterdam'daki Johan Cruyff Arena'da Kuzey Makedonya ile karşılaşacak.

B Grubu'ndaki Finlandiya-Belçika ve Rusya-Danimarka maçları, 22.00'de yapılacak.

Son 16 turuna kalmayı garantileyen Belçika, Rusya'nın Saint Petersburg şehriyle aynı adı taşıyan statta Finlandiya ile karşı karşıya gelecek.

EURO 2020'nin ev sahiplerinden Danimarka, başkent Kopenhag'da bulunan Parken Stadı'nda Rusya'nın karşısına çıkacak.

UKRAYNA - AVUSTURYA

MUHTEMEL 11'LER

UKRAYNA: Bushchan; Karavaev, Zabarnyi, Matviyenko, Mykolenko; Malinovskyi, Stepanenko, Zinchenko; Yarmolenko, Yaremchuk, Tsygankov

AVUSTURYA: Bachmann; Dragovic, Alaba, Hinteregger; Lainer, Sabitzer, X. Schlager, Grillitsch, Ulmer; Baumgartner, Arnautovic

HAKEM: Cüneyt Çakır (TÜR)
STAT: Ulusal Arena Bükreş - Bükreş
SAAT: 19.00
YAYIN: TRT Spor

KUZEY MAKEDONYA - HOLLANDA

MUHTEMEL 11'LER

KUZEY MAKEDONYA: Dimitrievski; S Ristovski, Velkovski, Musliu, Nikolov, Ademi, Alioski, Bardi, Spirovski; Pandev, Elmas

HOLLANDA: Stekelenburg; Dumfries, De Ligt, De Vrij, Blind, Van Aanholt; F. de Jong, Gravenberch, Wijnaldum; Depay, Malen

HAKEM: Istvan Kovács (ROU)
STAT: Johan Cruijff ArenA - Amsterdam
SAAT: 19.00
YAYIN: TRT 1

FİNLANDİYA - BELÇİKA

MUHTEMEL 11'LER

FİNLANDİYA: Hradecky; O'Shaughnessy, Arajuuri, Toivio; Uronen, Kamara, Sparv, Kauko, Raitala; Pukki, Lod

BELÇİKA: Courtois; Alderweireld, Denayer, Vertonghen; Meunier, De Bruyne, Witsel, Carrasco; Mertens, Lukaku, E. Hazard

HAKEM: Felix Brych (ALM)
STAT: Saint Petersburg Stadyumu
SAAT: 22.00
YAYIN: TRT 1

RUSYA - DANİMARKA

MUHTEMEL 11'LER

RUSYA: Safonov; Barinov, Diveev, Dzhikiya; Mário Fernandes, Zobnin, Ozdoev, Karavaev; Miranchuk, Golovin; Dzyuba

DANİMARKA: Schmeichel; Maehle, Kjaer, Christensen, Wass; Damsgaard, Hojbjerg, Delaney; Poulsen, Cornelius, Braithwaite

HAKEM: Clément Turpin (FRA)
STAT: Parken Stadyumu - Kopenhag
SAAT: 22.00
YAYIN: TRT Spor

Millet gazetesi logo
© 2021 Millet
KÜNYE
MİLLET MEDİA O.E.
BİLAL BUDUR & CENGİZ ÖMER KOLLEKTİF ŞİRKETİ
Genel Yayın Yönetmeni: Cengiz ÖMER
Yayın Koordinatörü: Bilal BUDUR
Adres: Miaouli 7-9, Xanthi 67100, GREECE
Tel: +30 25410 77968
E-posta: info@milletgazetesi.gr
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
MİLLET MEDİA O.E.
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡ ΜΠΙΛΑΛ & ΟΜΕΡ ΖΕΝΓΚΙΣ Ο.Ε.
Υπεύθυνος - Διευθυντής: ΟΜΕΡ ΖΕΝΓΚΙΣ
Συντονιστής: ΜΠΟΥΝΤΟΥΡ ΜΠΙΛΑΛ
Διεύθυνση: ΜΙΑΟΥΛΗ 7-9, ΞΑΝΘΗ 67100
Τηλ: +30 25410 77968
Ηλ. Διεύθυνση: info@milletgazetesi.gr