Kurban Yardim 2024 Kurban Yardim 2024

GÜMÜLCİNE CELÂL BAYAR AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ ATLETİZM TAKIMI 23 MADALYA KAZANDI

2014–2015 Eğitim ve Öğretim yılı Rodop İli Ortaokul ve Liselerarası Atletizm Müsabakaları bu yıl da düzenlendi. 01.04.2015 tarihinde Gümülcine Pantrakikos Stady

Batı Trakya 14 Nisan 2015
GÜMÜLCİNE CELÂL BAYAR AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ ATLETİZM TAKIMI 23 MADALYA KAZANDI

2014–2015 Eğitim ve Öğretim yılı Rodop İli Ortaokul ve Liselerarası Atletizm Müsabakaları bu yıl da düzenlendi.

01.04.2015 tarihinde Gümülcine Pantrakikos Stadyumunda gerçekleştirilen Atletizm Müsabakalarına Gümülcine Celâl Bayar Azınlık Ortaokulu ve Lisesi öğrencileri de Beden Eğitimi öğretmenleri Sezgin Berber ve Yılmaz Apti Mehmet gözetiminde katıldı.

Yapılan yarışmalar sonucu Gümülcine Celâl Bayar Azınlık Ortaokulu Ve Lisesi Atletizm Takımı 7 Altın, 10 Gümüş ve 6 Bronz madalya ile toplam 23 madalya kazandı.

Dereceye giren öğrenciler ile yarıştıkları alanlar şu şekilde:

ÖĞRENCİNİN İSMİ/ BÖLÜMÜ YARIŞTIĞI ALAN DERECE

ALTIN MADALYALAR

Veysel Mahmut Hoca / Liseler arası cirit atma Rodop ili birincisi (31,50 m)
Enver Ali Çavuş / Liseler arası disk atma Rodop ili birincisi (25,22 m)
Meltem Ahmet / Liseler arası disk atma(kızlar) Rodop ili birincisi (15,82 m)
Şüheda Kör Hüseyin / Liseler arası uzun atlama(kızlar) Rodop ili birincisi (3,95 m)
Tuğba Ahmet / Liseler arası 800 m (kızlar) Rodop ili birincisi (4’10’’00)
İsmail Mustafa / Ortaokullar arası 80 m Rodop ili birincisi (10’’43)
Alper Mehmet / Ortaokullar arası cirit atma Rodop ili birincisi (21,00 m)

GÜMÜŞ MADALYALAR

Veysel Arif Emin / Liseler arası disk atma Rodop ili ikincisi (22,80 m )
Emre Hacı Şerif / Liseler arası 200 m Rodop ili ikincisi (25’22’’00)
Efraim İsmail / Liseler arası 1500 m Rodop ili ikincisi (6’07’’00)
Yasin Salih / Liseler arası 110 m engelli Rodop ili ikincisi (20’63’’00)
Ayşe Hacı İsmail Muhterem / Liseler arası disk atma (kızlar)Rodop ili ikincisi (12,60 m)
Şule Ali / Liseler arası  1500 m (kızlar) Rodop ili ikincisi (8’03’’00)
Turgay Emin / Ortaokullar arası cirit atma Rodop ili ikincisi(13,30 m)
Mustafa Mustafa / Ortaokullar arası disk atma Rodop ili ikincisi (16,78 m)
Büşra Molla Sali Mehmet / Ortaokullar arası 600 m Rodop ili ikincisi (3’22’’00)
Kübra Yunus Halil / Ortaokullar arası cirit atma Rodop ili ikincisi (9,20 m )

BRONZ MADALYALAR

Harun Yunus / Liseler arası cirit atma Rodop ili üçüncüsü (28,10 m)
Veysel Topal Hasan / Liseler arası üç adım atlama Rodop ili üçüncüsü (8,00 m)
Mehmet Ali Çavuş / Liseler arası 400 m Rodop ili üçüncüsü (1’00’’15)
Ayşe Hasan / Liseler arası 400 m (kızlar) Rodop ili üçüncüsü (1’25’’00)
Mehmet Salih / Ortaokullar arası 300 m Rodop ili üçüncüsü (46’’56)
Esra Zekeriya / Ortaokullar arası gülle atma (kızlar) Rodop ili üçüncüsü (6,59 m)

Millet gazetesi logo
© 2024 Millet
KÜNYE
MİLLET MEDİA Kollektif Şirketi
Genel Yayın Yönetmeni: Cengiz ÖMER
Yayın Koordinatörü: Bilal BUDUR
Adres: Miaouli 7-9, Xanthi 67100, GREECE
Tel: +30 25410 77968
E-posta: info@milletgazetesi.gr
ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
MİLLET MEDİA O.E.
Υπεύθυνος - Διευθυντής: ΟΜΕΡ ΖΕΝΓΚΙΣ
Συντονιστής: ΜΠΟΥΝΤΟΥΡ ΜΠΙΛΑΛ
Διεύθυνση: ΜΙΑΟΥΛΗ 7-9, ΞΑΝΘΗ 67100
Τηλ: +30 25410 77968
Ηλ. Διεύθυνση: info@milletgazetesi.gr